مجله اینترنتی ایرونی

جدیدترین مطالب و مقالات سرگرمی , تفریحی , گردشگری و علمی ایرونی

نوع نشستن شما چیزهایی درباره شخصیتتان می گوید

  • تست هوش
  • 22nd سپتامبر 2022
  • بازدید
  • 0 دیدگاه

آیا با زانوهای صاف می نشینید؟

زانوها از هم جدا؟ مچ پا ضربدری؟ پاهای ضربدری؟ یا قفل پای فیگور چهار؟ خوانندگان زن و مرد، بدانید وضعیت نشستن شما در مورد شخصیت شما و افرادی که می شناسید چه می گوید! رابطه شخصیت و نوع نشستن چیست؟ ما در این بخش از سرگرمی در وب سایت ایرونی به رابطه شخصیت و نوع نشستن شما خواهیم پرداخت که بسیار شوکه کننده خواهد بود.

طبق مطالعات رفتاری توسط متخصصان، مشخص شده است که وضعیت پاها شخصیت را نشان می دهد. کارشناسان بیان می‌کنند که پاها بر اساس دستوراتی که از طریق ناخودآگاه ما شلیک می‌شود، کار می‌کند. بنابراین به سختی می‌تواند در جهت آنچه می‌خواهیم حرکت کند یا در صورت احساس خطر یا احساسات منفی مانند عصبی بودن، اضطراب، کسالت، ناامنی‌ها و غیره نمی تواند خودش را کنترل کند! دور.

 

رابطه شخصیت و نوع نشستن

وضعیت نشستن شماره ۱: زانوها صاف

 

 

ویژگی های کلیدی: باهوش، متفکران منطقی، وقت شناس، کارگران باهوش، عاشق پاکیزگی، صادق اما محتاط.

در مطالعه ای که توسط محققان دانشگاه ایالتی اوهایو انجام شد، مشخص شد افرادی که با زانوهای صاف می نشینند، در طول مصاحبه خود واجد شرایط شغلی هستند. آنها همچنین افرادی هستند که به خود و مهارت های خود ایمان دارند. نسبت به خود دیدی سالم و مثبت دارند و در نتیجه ناامنی کمتری دارند.

صاف نشستن با زانوهای صاف نیز نشانگر سطح بالای اعتماد به نفس است. این افراد باهوش، متفکر منطقی و در زندگی روزمره خود وقت شناس هستند. کمترین احتمال دارد که دیر به هر مکان، جلسه یا مصاحبه ای برسند.

آنها به احتمال زیاد کارهای هوشمندانه انجام می دهند و مکان، خانه، آشپزخانه یا فضای اداری و فضای کار خود را مرتب و مرتب نگه می دارند. خانه یا محل کار آنها به احتمال زیاد تمیز و با همه چیز در جای خود است.

آنها صادق هستند اما کاملا محتاط هستند. آنها از غیبت یا صحبت پشت سر مردم خودداری می کنند. آنها ترجیح می دهند احساسات خود را کنترل کنند یا خودشان را کنترل کنند تا اینکه صحنه ای بسازند یا درگیر درگیری شوند.

وضعیت نشستن شماره ۲: زانوها از هم جدا

 

 

وضعیت نشستن زانوها جدا از ویژگی های شخصیتی جاگرانجوش

ویژگی های کلیدی: خود محور، مغرور، قضاوت کننده، توجه کوتاه و زود خسته می شود.

افرادی که زانوهای خود را از هم باز می‌نشینند، حس خود محوری در آنها جریان دارد. همچنین به نظر می رسد مغرور و قضاوت کننده هستند. با این حال، مطالعات کاملاً خلاف آنچه در ظاهر به نظر می رسد نشان داده است. به احتمال زیاد شما فردی مضطرب و نگران هستید. شما آنقدر به دنبال کمال هستید که دائماً مملو از ترس از اشتباه می شوید.

تحقیقات نشان داده است افرادی که زانوهای خود را از هم جدا می نشینند، ذهن و برنامه بسیار آشفته ای دارند. آن‌ها مدت توجه کوتاهی دارند و در تمرکز مشکل دارند. آنها همیشه در حال کاوش هستند و مجذوب هر چیز جدیدی هستند که نمی توانند هر بار یک کار را به درستی انجام دهند.

آنها فکر می کنند عاقلانه صحبت می کنند اما معمولاً افکارشان شکسته می شود. آنها قبل از اینکه به عواقب کلمات خود فکر کنند صحبت می کنند یا بدتر از آن در میانه گفتگو فراموش می کنند.

آنها به راحتی خسته می شوند. آنها همچنین می توانند بی علاقه شوند و روابط را ترک کنند. این افراد به انرژی محرک زیادی در اطراف خود نیاز دارند. در روابط یا کار، هر کجا که باشد، آنها نیاز به تلنگرها و نظم و انضباط دائمی دارند تا آنها را به شیوه ای سازمان یافته کار کنند.

مردان معمولاً با زانوهای باز می نشینند یا به آن زانوهای پراکنده نیز می گویند، با این حال، این افراد معمولاً در روانشناسی به عنوان بچه مرد دیده می شوند که نیاز به مادری مداوم یا شخصی دارند که آنها را در مسیر درست نگه دارد.

وضعیت نشستن شماره ۳: پاهای ضربدری

 

 

ویژگی های کلیدی: هنری، خلاق، تخیلی، رویاپرداز، تدافعی یا بسته.

آیا شما اهل هنر هستید؟ آیا تمایل زیادی به دیدن خواب با چشمان باز دارید؟ باید عادت به نشستن با پاهای روی هم داشته باشید. درست؟ مطالعات نشان داده است که اگر فردی هستید که با پاهای ضربدری می نشینید، اغلب با ایده های خلاقانه خارج از جعبه منفجر می شوید. شما دارای تفکر بسیار تخیلی هستید. شما کاملاً رویاپرداز هستید. وقتی در جمعی از افراد نشسته اید، می توانید در رشته افکار خود گم شوید. شما معمولا شخصیت بزرگی دارید اما احتمال اینکه فضای اتاق را اشغال کنید بسیار کم است.

با این حال، در یک نکته منفی، نشستن با پاهای ضربدری نیز به عنوان یک نگرش دفاعی یا بسته به نظر می رسد. ممکن است تحت مراقبت باشید و نخواهید یا نتوانید اجازه دهید کسی وارد زندگی شما شود. شما یا می ترسید یا ناامنی های خود را پنهان می کنید.

اگرچه، تغییراتی در این پوزیشن‌ها وجود دارد که در صورت آرامش یا ترس در هنگام نشستن با پاهای ضربدری ممکن است اطلاعات دقیقی را به شما بدهد. اگر به آرامی روی صندلی خود نشسته اید و پاهای خود را روی هم قرار داده اید و پای خود را در جهت طرف مقابل خود قرار داده اید، اعتماد به نفس دارید و از گفتگو لذت می برید.

در حالی که اگر گرفتگی نشسته اید یا با پاهای خود بی قرار هستید، به احتمال زیاد احساس ناراحتی می کنید. ذهن شما در آن لحظه باید کاملاً جای دیگری باشد.

در طول مکالمه، نشستن با پاهای ضربدری به‌عنوان بی‌علاقه تلقی می‌شود، مخصوصاً اگر پای شما به سمت در باشد یا از فردی که با او صحبت می‌کنید دور باشد. کارشناسان خاطرنشان کرده‌اند که در یک محیط کاری، فردی که با پای ضربدری می‌نشیند، در مقایسه با افرادی که با حرکات باز نشسته‌اند، به احتمال زیاد ایده‌ها را رد می‌کند، کمتر صحبت می‌کند یا حتی بی‌توجه می‌شود. بدتر از آن، اگر دست‌هایتان را هم ضربدری کنید، نشانه‌ی واضحی از کناره‌گیری شما از مکالمه است.

رابطه شخصیت و نوع نشستن

وضعیت نشستن شماره ۴: مچ پا ضربدری

 

 

 

ویژگی های کلیدی: ظریف، باصفا، سر به زیر، مطمئن، سلطنتی، جاه طلب، دفاعی

آیا می‌دانستید نشستن با مچ پاهای ضربدری یک وضعیت نشستن معمول خانواده سلطنتی بریتانیا است؟ اگر با مچ پاهای ضربدری بنشینید ، شیوه زندگی شاهانه و ملکه مانندی دارید. شما ظریف، ظریف و سر به زیر هستید. شما می توانید در هر شرایطی بسیار با اعتماد به نفس و راحت ظاهر شوید. شما به ندرت پیدا می‌شوید که دچار هراس شوید، مشکلی ندارید که همه چیز با سرعت خودش حرکت کند. در واقع، شما این توانایی را دارید که به همه اطرافیان خود نیز احساس اعتماد به نفس بدهید.

برای رسیدن به اهدافتان سخت و خستگی ناپذیر کار خواهید کرد. جاه طلبی شما مسری است شما اعتقاد راسخ دارید که سخت کوشی شما به ثمر خواهد رسید.

شما شنونده خوبی هستید و اسرار همه را حفظ می کنید. با این حال، شما هرگز اسرار یا حرکت بعدی خود را با کسی دیگر در میان نخواهید گذاشت. شما در مسائل خصوصی خود کاملا مغرور هستید.

شما همچنین تمایل زیادی به ظاهر خود دارید. شما ظاهر بیرونی خود را مطابق با موقعیت خاص حفظ خواهید کرد. شما می توانید ناراحتی یا ناامنی خود را به شیوه ای دقیق پنهان کنید.

وضعیت نشستن شماره ۵: قفل چهار پا

 

 

ویژگی های کلیدی: اعتماد به نفس، سلطه جو، جوان، ایمن، محتوا، استدلالی، رقابتی

حالت نشستن قفل پا شکل چهار به نظر می رسد که در حال شکل دادن شکل چهار (شماره ۴) با پاهای روی هم رفته، یک مچ پا روی زانو دیگر هستید. اگر در حالت نشستن قفل چهار پا بنشینید ، نشان دهنده اعتماد به نفس و تسلط شماست. این روزها بیشتر در بین زنان رایج شده است. با این حال، صرف نظر از جنسیت، اگر با چهار پا روی هم می‌نشینید، در مقایسه با افرادی که حالت‌های نشسته دیگر دارند، غالب، آرام‌تر، با اعتماد به نفس و جوان‌تر هستید.

شما اهداف خود را تعیین خواهید کرد و تا زمانی که به آنها دست یابید هوشمندانه کار خواهید کرد. ایجاد شغل و تحصیلات برای شما یک اولویت است. این بدان معنا نیست که از جنبه های دیگر زندگی لذت نمی برید، اما همیشه برای حرفه خود سخت کار خواهید کرد، حتی در روزهایی که تمایلی به آن ندارید.

همانطور که موقعیت فضای فیزیکی بیشتری را اشغال می کند، افراد با این سبک نشستن نیز عاشق فضا و حریم خصوصی خود هستند. آن‌ها معمولاً اتاق‌های بزرگ‌تر، کمد لباس‌ها یا هر فضای فیزیکی بیشتری را اشغال می‌کنند تا مدعی قلمرو شما شوند.

آنها همچنین تمایل زیادی به لباس پوشیدن و ظاهر خوب دارند. با این حال آنها ماهیت استدلالی یا رقابتی دارند و به احتمال زیاد هر نظری غیر از نظر خود را رد می کنند.

ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!